TESLİMAT VE İADE

Teslimat Politikası

Türkiye resmi tatilleri haricinde Pazartesi’den Cuma’ya sabah 09.00’dan 18.00’e kadar çalışıyoruz.

Türkiye dahilindeki siparişler için hizmet alınacak gönderim firması, Yurtiçi Kargo’dur.

Tüm Türkiye’ye kargo gönderim bedeli 25 TL’dir.

Türkiye dışındaki siparişler için hizmet alınacak gönderim firması, kullanıcının gönderim bölgesine göre belirlenecektir.

Siparişinizi gönderdiğimizde kargo takip numaranızı içeren bir e-posta alacaksınız.

Yurt içi siparişlerde, kargonuz 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Özel tasarım siparişlerin gönderim süreleri ürüne göre değişim göstermektedir. Whatsapp iletişim hattımızdan bizimle iletişimde kalabilirsiniz.

Cnswoman, uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan harcamalardan sorumlu değildir.

Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir.

Bu ücretler doğrudan lokal gümrükler tarafından belirlendiği için kargonuzun oluşturacağı Vergi ya da Gümrük Harçlarının tam miktarını size bildiremiyoruz.

İade ve Değiştirme Politikası

Cnswoman ürünlerinde, siparişinizi teslim almanızdan itibaren 7 gün içinde iade ve değişim hakkı bulunmaktadır. Beden ölçülerinize göre özel olarak hazırlanan ürünlerde ise standart beden ölçüsüne uyan ölçü haricinde (XS-S-M) dışında bulunan bedenlere özel olarak üretilmiş ve renk ya da modelde değişim yapılmış ürünlerde iade ve değişim hakkı bulunmamaktadır. Cnswoman markası ürünlerini kişinin verdiği ölçülere göre hazırlar. Yanlış ölçü verilmesinin sorumluluğu müşteriye aittir. Yanlış ölçü vererek oluşturulan siparişlerde iade/değişim hakkınız bulunmamaktadır. Doğru ölçü için talimatlara, ürün sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Cnswoman ürünlerinde tesliminin ardından lekeli, giyilmiş, balenleri zarar görmüş, etiketi koparılmış ve kullanılmış ürünlerin iadesi/değişimi mümkün değildir. Aksesuar ve bikini kategorisinden yapılan alışverişlerde hijyen kuralları nedeni ile iade/değişim hakkı bulunmamaktadır.

İadede kargo masrafı müşteriye aittir. Değişimlerde ise gönderdiğiniz ürünün kargo bedelini biz karşılıyoruz, tekrar üretip gönderdiğimiz ürünün kargo bedelini sizin karşılamanızı talep ediyoruz.

Cnswoman tasarım ürünlerinde herhangi bir defo söz konusu değildir. Ürünlerimiz müşteriye özel olarak hazırlanır ve kalite kontrol aşamasından geçer. Herhangi bir hata bulmanız dahilinde görselleri ile birlikte info@cnswoman.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Kişinin isteği üzerine üretilen model, renk ve beden değişimleri gerçekleştirilmiş olan tasarımlarda iade veya değişim kabul edilmemektedir. Herhangi bir hatalı durumda tekrar üretilerek gönderimi sağlanır.

Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce info@cnswoman.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir ya da Whatsapp iletişim hattımızdan bize bilgi vermeniz gerekmektir. Sonrasında iade-değişim talimatlarını içeren geri bildirim alacaksınız. İşlem süresinin uzamasına neden olacağı için Cnswoman ile iletişim kurmadan herhangi bir ürünü geri göndermeyiniz.

Cnswoman, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve diğer vergilerin geri ödemesini yapamamaktadır, yine de yerel vergi bürolarınızla doğrudan iletişim kurarak bu ücretleri geri alabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti (0)

Sepet