TESLİMAT VE İADE

Türkiye resmi tatilleri haricinde Pazartesi’den Cuma’ya sabah 09.00’dan 18.00’e kadar çalışıyoruz.

Türkiye dahilindeki siparişler için hizmet alınacak gönderim firması, Yurtiçi Kargo’dur.

Tüm Türkiye’ye kargo gönderim ÜCRETSİZDİR.

Türkiye dışındaki siparişler için hizmet alınacak gönderim firması, kullanıcının gönderim bölgesine göre belirlenecektir.

Siparişinizi gönderdiğimizde kargo takip numaranızı içeren bir e-posta alacaksınız.

Yurt içi siparişlerde, siparişinizin kargoya verilmesinin ardından genellikle ertesi gün teslim edilir. Doğu bölgelerine 2 ya da 3 gün içinde ulaşır.

Özel tasarım siparişlerin gönderim süreleri ürüne göre değişim göstermektedir. Whatsapp iletişim hattımızdan bizimle iletişimde kalabilirsiniz.

Cnswoman, uluslararası kargolarda oluşabilecek her türlü gümrük vergileri, işlem harçları veya diğer her türlü ücretlendirmeleri de kapsayan harcamalardan sorumlu değildir.

Bu meblağların ödenmesi, teslimatın hangi ülkeye yapıldığına bağlı olarak siparişinizin ulaştığı gümrükten serbest kalması için gerekli olacaktır. Bu, ödeme ekranında gösterilen fiyata hiçbir verginin ve gümrük harcının dahil olmadığı anlamına gelir.

Bu ücretler doğrudan lokal gümrükler tarafından belirlendiği için kargonuzun oluşturacağı Vergi ya da Gümrük Harçlarının tam miktarını size bildiremiyoruz.

İade ve Değiştirme Politikası

Cnswoman ürünlerinde, siparişinizi teslim almanızdan itibaren 7 gün içinde iade ve değişim hakkı bulunmaktadır. Cnswoman ürünlerinde tesliminin ardından lekeli, giyilmiş, balenleri zarar görmüş, etiketi koparılmış ve kullanılmış ürünlerin iadesi/değişimi mümkün değildir.

İade ve değişim hakkı hijyen kuralları sebebi ile aksesuar, bikini ve iç giyim kategorilerinde geçerli değildir. Elbise kategorisinden yapılan alışverişlerde kişiye özel etek boylarında hazırlanan ve talep üzerine değişim yapılan ürünlerde ise iade ve değişim hakkınız bulunmamaktadır. Ancak tadilat gibi detaylar için ekibimiz destek sağlamaktadır.

Kişiye özel olarak hazırlanan “Korse” ve “Crop” kategorilerimizde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır.

Talep üzerine değişim yapılan ürünlerde tekrar değişim ya da iade hakkı bulunmamaktadır.

İade ve değişim talepleriniz için Whatsapp hattımız ile ya da info@cnswoman.com adresi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size gerekli talimatlar bilgi verilecektir. Ardından iade ya da değişim yapabilirsiniz.

İadede kargo masrafı müşteriye aittir. İade etmek istediğiniz ürünü tarafımıza Whatsapp hattımıza yazarak ya da mail gönderimi sağlayarak bilgilendirmeniz gerekmektedir. Ardından tarafınıza iade kodu gönderilir. İade kurallarına uyarak ürün etiketi koparılmamış olarak ve kendi kutusunda gönderim sağlanması gerekmektedir. İade edilen ürün onaylandıktan sonra tarafınıza kargo bedeli düşülerek hangi ödeme yöntemiyle alışveriş yapıldıysa o yönteme bağlı olarak 1 hafta içinde ücreti tarafınıza yansır. Değişimlerde ise gönderdiğiniz ürünün kargo bedelini biz karşılıyoruz, tekrar gönderdiğimiz ürünün kargo bedelini sizin karşılamanızı talep ediyoruz. 

Cnswoman tasarım ürünlerinde herhangi bir defo söz konusu değildir. Ürünlerimiz müşteriye özel olarak hazırlanır ve kalite kontrol aşamasından geçer. Herhangi bir hata bulmanız dahilinde görselleri ile birlikte info@cnswoman.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir.

Kişinin isteği üzerine üretilen model, renk ve beden değişimleri gerçekleştirilmiş olan tasarımlarda iade veya değişim kabul edilmemektedir. Herhangi bir hatalı durumda tekrar üretilerek gönderimi sağlanır.

Ürünlerinizi bize geri göndermeden önce info@cnswoman.com adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir ya da Whatsapp iletişim hattımızdan bize bilgi vermeniz gerekmektir. Sonrasında iade-değişim talimatlarını içeren geri bildirim alacaksınız. İşlem süresinin uzamasına neden olacağı için Cnswoman ile iletişim kurmadan herhangi bir ürünü geri göndermeyiniz.

Cnswoman, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve diğer vergilerin geri ödemesini yapamamaktadır, yine de yerel vergi bürolarınızla doğrudan iletişim kurarak bu ücretleri geri alabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti (0)

Sepet